Podsumowanie Indywidualnych Biegów Przełajowych

KOMUNIKAT

 Z podsumowania Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar „Grand-Prix” Lęborka sezonu 2010/2011r.

 

Krasnale dziewczęta – rocznik 2002 i młodsze

  1. Boho Emilia (SP Szczenurze)
  2. Pobłocka Kaja (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork))
  3. Wilma Wiktoria (SP Szczenurze)

Krasnale chłopcy – rocznik 2002 i młodsi

  1. Formela Kacper (SP Nowa Wieś Lęborska)
  2. Szczepaniak Konrad (SP Szczenurze)
  3. Ziegert Piotr (SP Tuchlino/LKS „Mila”)

klasy III - IV dziewczęta - rocznik 2001 i 2000

  1. Strupińska Renata (SP Garczegorze/LKB Braci Petk)
  2. Wolska Klaudia (SP Linia/LKB Braci Petk)
  3. Dyszewska Iga (SP Nowa Wieś Lęborska)

klasy III - IV chłopcy - rocznik 2001 i 2000

  1. Mielewczyk Dawid (SP Łebunia)
  2. Kowalski Tymoteusz (SP nr 3 w Lęborku)
  3. Grot Kamil (SP Tuchlino/LKS „Mila”)

klasy V - VI dziewczęta - rocznik 1999 i 1998

  1. Wolska Sylwia (SP Linia/LKB Braci Petk)
  2. Wenig Angelika (LKB Braci Petk)
  3. Grot Karolina (SP Tuchlino/LKS „Mila”)

klasy V - VI chłopcy - rocznik 1999 i 1998

  1. Przepiórka Łukasz (SP nr 5 w Leborku/LKB Braci Petk)
  2. Czerwionka Krzysztof (SP w Nowej Wsi Lęborskiej)
  3. Hawryluk Olaf (SP nr 8 w Lęborku)

szkoły gimnazjalne dziewczęta – rocznik 1995,1996,1997

  1. Gwoździańska Monika (LKB Braci Petk)
  2. Dobek Anna (Gim w Kamienicy Królewskiej/LKS „MILA”)
  3. Labuda Monika (UKS Olimpijczyk Skórzewo)

szkoły gimnazjalne chłopcy – rocznik 1995,1996,1997

  1. Mianowski Mariusz (Gim nr 2 w Lęborku/LKB Braci)
  2. Naczk Patryk (Gim nr 3 w Lęborku/ GKS HRYN-BUD TĘCZA NWL)
  3. Kiełpiński Robert (GKS HRYN-BUD TĘCZA NWL)

 

BIEG GŁÓWNY

szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta – rocznik 1994,1993,1992

  1. Kahs Natalia (Viking Rumia)
  2. Strupińska Iwona (ZSGŻiA Lębork/LKB Braci Petk)
  3. Pobłocka Katarzyna (LO 2 w Lębork/UKS Ekonomik Maratończyk)

szkoły ponadgimnazjalne chłopcy – rocznik 1994,1993,1992

  1. Zagulak Damian (LO 2 w Lęborku/GKS HRYN-BUD TĘCZA NWL)
  2. Grycko Tomasz (UKS Bliza Władysławowo)
  3. Przepiórka Jacek (LKB Braci Petk)

klasyfikacja kobiet

  1. Pobłocka Kamila (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)
  2. Brzózka Klaudia (LKB Braci Petk)
  3. Konkol Aleksandra (AWFiS w Gdańsku)

klasyfikacja mężczyzn

  1. Zblewski Leszek (UKS Remus Kościerzyna)
  2. Pobłocki Piotr  (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)
  3. Dworak Dawid (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)

 

 I miejsce w kategorii 20- 29 lat kobiet

- Pobłocka Kamila (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)

I miejsce w kategorii 30 lat i więcej kobiet

- Mionskowska Iwona (LKB Braci Petk)

I miejsce w kategorii 20-29 lat mężczyzn

- Dworak Dawid (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)

I miejsce w kategorii 30-39 lat mężczyzn

- Leszek Zblewski (Remus Kościerzyna)

I miejsce w kategorii 40-49 lat mężczyzn

- Piotr Pobłocki (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)

I miejsce w kategorii 50-59 lat mężczyzn

- Sowiński Lech (Lębork)

I miejsce w kategorii 60 lat i więcej mężczyzn

- Filipów Tadeusz (Lębork)

 
Końcowa drużynowa klasyfikacja drużynowa "Grand-Prix" Lęborka sezonu 2010/2011:

 
Szkoły Podstawowe:

I Szczenurze 1053 pkt.
II Tuchlino 853 pkt.
III SP 3 Lębork 584 pkt.
IV Maszewo 357 pkt.
V Nowa Wieś Lęborska 334 pkt.
VI Bukowina 238 pkt.
VII nr 8 Lębork 211 pkt.
VIII nr 5 Lębork 186 pkt.
IX Linia 141 pkt.
X Łebunia 136 pkt.
XI Garczegorze 116 pkt.
XII Przeryte 66 pkt.
XIII Siemirowice 47 pkt.
XIV Łyśniewo 46 pkt.
XV nr 4 Lębork 45 pkt.
XVI Cewice 19 pkt.


Szkoły Gimnazjalne:

I Gimnazjum w Bukowinie 268 pkt.
II Gimnazjum w Tuchlinie 192 pkt.    
III Gimnazjum nr 2 w Lęborku 75 pkt.
IV Gimnazjum w Kamienicy Królewskiej 69 pkt.
V Gimnazjum nr 3 w Lęborku 64 pkt.
VI Gimnazjum w Łebieniu 57 pkt.
VII Gimnazjum w Łebuni 54 pkt.
VIII Gimnazjum w Wicku 47 pkt.

Szkoły Ponadgimnazjalne:

I LO 2  w Lęborku 135 pkt.
II ZSGŻiA w Lęborku 123 pkt.
II ZSMI w Lęborku 110 pkt.
III AWFiS w Gdańsku 62 pkt.
IV ZSP PCE w Lebork 54 pkt.

Rekord Trasy:

Zblewski Leszek - 17,28 - 5.000 m
Pobłocka Kamila - 12,46 - 3.000 m
Zagulak Damian - 10,39 - 3.000 m 
Kahs Natalia - 8,23 - 3.000 m  

Podsumowanie Indywidualnych Biegów Przełajowych „Grand-Prix” Lęborka sezonu 2010/2011 odbędzie się w dniu 13 maja 2011r./piątek/ o godzinie 1400 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 14