EYBL

Międzynarodowy Turniej Koszykówki Juniorów „EYBL”



Uprzejmie informuję, że w dniach 25-27 lutego 2011r. w Miejskiej Hali Sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Lęborku przy ul. P. Skargi 52 rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Koszykówki Juniorów „EYBL”. W turnieju weźmie udział 8 drużyn:

·         Marciulionis BA Vilnius - Litwa

·         BC Valmiera Valmiera - Łotwa

·         BC Kalev Tallinn - Estonia

·         BC Chekhovskyi Yastrebi Chekhov - Rosja  

·         BC Barsy Atirau - Kazachstan

·         BC Spartak St. Petersburg - Rosja

·         BC Gulbene Gulbene - Łotwa

·         BC Trefl Sopot - Polska

 

TERMINARZ GIER

 

 

 U 20

      February 25, 2011 

 

 Lebork (Poland)

 

 

  1.

10.00

  Marciulionis BA 
  Vilnius, Lithuania

 -

 BC Kalev 
 Tallinn, Estonia

 

 

  2.

11.20

  BC Chekhovskyi Yastrebi 
  Chekhov, Russia
  

 -

 BC Barsy
 Atirau, Kazakhstan

 

 

  3.

12.40

  BC Spartak    
St. Petersburg, Russia

 -

 BC Gulbene
 Gulbene, Latvia 

 

 

  4.

14.00

  BC Trefl 
  Sopot, Poland

 -

 BC Valmiera 
 Valmiera, Latvia

 

 

  5.

15.20

  BC Barsy
  Atirau, Kazakhstan

 -

 Marciulionis BA 
 Vilnius, Lithuania

 

 

  6.

16.40

  BC Kalev 
  Tallinn, Estonia

 -

 BC Gulbene
 Gulbene, Latvia 

 

 

  7.

18.00

  BC Valmiera 
  Valmiera, Latvia

 -

 BC Spartak    
 St. Petersburg, Russia

 

 

  8.

19.20

  BC Trefl 
  Sopot, Poland

 -

 BC Chekhovskyi Yastrebi 
 Chekhov, Russia  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 U 20

      February 26, 2011

 

 Lebork (Poland)

 

 

  9.

 9.00

  BC Gulbene
  Gulbene, Latvia 

 -

 Marciulionis BA 
 Vilnius, Lithuania

 

 

 10.  

10.20

  BC Chekhovskyi Yastrebi 
  Chekhov, Russia 
 

 -

 BC Valmiera 
 Valmiera, Latvia

 

 

 11.  

11.40

  BC Kalev 
  Tallinn, Estonia

 -

 BC Barsy
 Atirau, Kazakhstan

 

 

 12.  

13.00

  BC Trefl 
  Sopot, Poland

 -

 BC Spartak    
 St. Petersburg, Russia

 

 

 13.  

14.20

  Marciulionis BA 
  Vilnius, Lithuania

 -

 BC Chekhovskyi Yastrebi 
 Chekhov, Russia
  

 

 

 14.  

15.40

  BC Valmiera 
  Valmiera, Latvia

 -

 BC Gulbene
 Gulbene, Latvia 

 

 

 15.  

17.00

  BC Spartak    
  St. Petersburg, Russia

 -

 BC Kalev 
 Tallinn, Estonia

 

 

 16.  

18.20 

  BC Barsy
  Atirau, Kazakhstan

 -

 BC Trefl 
 Sopot, Poland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 U 20

      February 27, 2011

 

 Lebork (Poland)

 

 

 17.  

 9.00

  BC Kalev 
  Tallinn, Estonia

 -

 BC Chekhovskyi Yastrebi 
 Chekhov, Russia
  

 

 

 18.  

10.20

  BC Spartak    
  St. Petersburg, Russia

 -

 Marciulionis BA 
 Vilnius, Lithuania

 

 

 19.

11.40

  BC Valmiera 
  Valmiera, Latvia

 -

 BC Barsy
 Atirau, Kazakhstan

 

 

 20.

13.00

  BC Gulbene
  Gulbene, Latvia 

 -

 BC Trefl 
 Sopot, Poland