WOŚP 2015 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA LĘBORSKI FINAŁ WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie zagra w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku.

Zapraszamy już 11 stycznia 2015r. do auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych przy ul. Marcinkowskiego 1 w Lęborku, gdzie odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Chcesz wystąpić podczas lęborskiego finału?
Chcesz wystawić kramik z pracami lub wyrobami podczas lęborskiej orkiestry?

Wspomóż lęborski finał WOŚP!

Wszystkich chętnych artystów do wystąpienia na scenie podczas Lęborskiego Finału zapraszamy do wypełnienia formularza.


Jeśli natomiast pragniesz zaprezentować swoje prace podczas orkiestry, a dochód z ich sprzedaży przekazać na cele fundacji WOŚP, zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.  

Wypełnione formularze prosimy dostarczyć do siedziby Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku do dnia 17 grudnia 2014r. lub wysłać na e-mail csir_gle@o2.pl 

Lębork po raz kolejny włączył się w organizację tym razem już XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mając na uwadze wieloletnie zaangażowanie naszego miasta w organizację Finałów WOŚP oraz hojność naszych mieszkańców, również w tym roku liczymy na Państwa pomoc i osobiste wsparcie tej wspaniałej akcji.

            Bylibyśmy niezmiernie wdzięczny za wsparcie powyższego przedsięwzięcia w zakresie organizacji bazy gastronomicznej dla młodzieży kwestującej na ulicach Lęborka oraz w zakresie organizacji loterii fantowej.

Zapraszamy również chętnych, którzy chcieli by podarować ciekawe fanty na licytację podczas Lęborskiego finału WOŚP.

            Wszystkich hojnych którzy chcą wspomóc bezinteresownie idee Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosimy o kontakt 
(tel. 59 862 72 74 w. 20 lub 30).


Program minutowy WOŚP 2015

Podczas trwania występów na scenie lęborskiego „Mechanika” będą prowadzone licytacje, w których oprócz gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na XXIII Finał WOŚP statuetkę „Orkiestrowy wiatraczek”. Statuetka ta nawiązuje do tegorocznej myśli przewodniej XXIII Finału WOŚP, wykonana jest m.in. ze srebra i bursztynu. Wstępny projekt przygotowała pani Halina Krzewniak – prezes Stowarzyszenia TAK, a wykonała Firma Odlewnicza „Olimpia” Kazimierza i Radosława Kozłowskich z Mostów. Trzy takie statuetki zostaną zlicytowane podczas lęborskiej imprezy w auli „Mechanika” ok. godz. 17 30, a jedna w trakcie licytacji internetowej Allegro – ( od 10 stycznia do 24 stycznia 2015r.).  
Cena wywoławcza statuetki wynosi 100 zł.

   

Statuetka na Allegro
http://aukcje.wosp.org.pl/statuetka-orkiestrowy-wiatraczek-i1308912