WOŚP 2017 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA LĘBORSKI FINAŁ WOŚP

XXV Finał WOŚP w Lęborku

Po raz kolejny 15 stycznia 2017r. w Lęborku odbędzie się XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad 150 wolontariuszy w godz.  900-1600 kwestować będzie na głównych ulicach miasta oraz przy kościołach. Od godziny 1100 w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku przy ul. Marcinkowskiego 1  rozpocznie się impreza integracyjna, podczas której wystąpią dzieci i młodzież z lęborskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz placówek kulturalnych. Usłyszymy także miejscowe zespoły rockowe.


Ok. godz. 1800 odbędzie się losowanie fantów głównych. 

Ok. godz. 1900 wystąpi gwiazda wieczoru RAS LUTA z zespołem  Nie mam Hajsu

Dzięki Bogu

Miłość w każdym domu

Mała

Program minutowy lęborskiego finału WOŚP


Podczas trwania występów na scenie lęborskiego „Mechanika” będą prowadzone licytacje, w których oprócz tradycyjnie gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na tą okazję statuetkę, która zrobiona i zaprojektowana została przez Pana Kazimierza Kozłowskiego z Firmy Odlewniczej „Olimpia” z Mostów. Statuetka „Lęborski Bursztynowy Lew” w całości wykonana jest z bursztynu i waży ok. 150g. Nawiązuje do tegorocznej myśli przewodniej XXV Finału WOŚP.

 

Trzy takie statuetki zostaną zlicytowane podczas lęborskiej imprezy w auli „Mechanika” ok. godz. 17 30, a jedna w trakcie licytacji internetowej Allegro