podsumowanie 2012 Grand-Prix

KOMUNIKAT

 Z podsumowania Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar „Grand-Prix” Lęborka sezonu 2011/2012r.

 

Krasnale dziewczęta – rocznik 2003 i młodsze

  1. Ranachowska Kinga (SP Szczenurze)
  2. Hallmann Martyna (SP Nowa Wieś Lęborska)
  3. Treder Karolina (ZSP Bukowina/MKS Fighter)

Krasnale chłopcy – rocznik 2003 i młodsi

  1. Szczepaniak Konrad (SP Szczenurze)
  2. Wolski Szymon (SP Tuchlino)
  3. Bończyszyn Dominik (SP Szczenurze)

klasy III - IV dziewczęta - rocznik 2002 i 2001

  1. Bronk Wiktoria (SP Tuchlino)
  2. Wenig Dominika (SP Nr 4 Lębork/LKB im. „Braci Petk”)
  3. Król Patrycja (SP Tuchlino/LKS Mila)

klasy III - IV chłopcy - rocznik 2002 i 2001

  1. Mielewczyk Dawid (SP Łebunia)
  2. Knaś Michał (SP Leśnice/Tęcza Nowa Wieś Lęborska)
  3. Formela Kacper (SP Nowa Wieś Lęborska)

klasy V - VI dziewczęta - rocznik 2000 i 1999

  1. Strupińska Renata (SP Garczegorze/LKB im. „Braci Petk”)
  2. Grot Karolina (SP Tuchlino/LKS Mila)
  3. Bronk Julia (SP Tuchlino/LKS Mila)

klasy V - VI chłopcy - rocznik 2000 i 1999

  1. Eikmann Marcin (SP Nr 4 Lębork/LKB im. „Braci Petk”)
  2. Spolnyk Oleksandr (SP Nr 3 Lębork/LKB im. „Braci Petk”)
  3. Mianowski Damian (SP Nr 4 Lębork/LKB im. „Braci Petk”)

szkoły gimnazjalne dziewczęta – rocznik 1996,1997,1998

  1. Dobek Anna (ZS Kamienica Królewska/LKS Mila)
  2. Bulczak Natalia (Gim w Tuchlinie/LKS Mila)
  3. Wolska Sylwia (Gim w Linii/ LKB im. „Braci Petk”)

szkoły gimnazjalne chłopcy – rocznik 1996,1997,1998

  1. Górski Mateusz (Gim Nr 2 w Lęborku/LKB im. „Braci Petk”)
  2. Przepiórka Łukasz (Gim nr 2 w Lęborku/LKB im. „Braci Petk”)
  3. Kiedrowski Ryszard (Gim w Tuchlinie)

 

BIEG GŁÓWNY

szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta – rocznik 1993,1994,1995

  1. Konkel Katarzyna (KS Wejher Wejherowo)
  2. Pobłocka Katarzyna (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)
  3. Strupińska Iwona (ZSGŻiA/LKB im. „Braci Petk”)

szkoły ponadgimnazjalne chłopcy – rocznik 1993,1994,1995

  1. Cybulski Grzegorz (RKS Rumia)
  2. Przepiórka Jacek (LO NR 2 w Lęborku/LKB im. „Braci Petk”)
  3. Mianowski Mariusz (Gim NR2 w Lęborku/LKB im. „Braci Petk”)

klasyfikacja kobiet

  1. Pobłocka Kamila (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)
  2. Paprocka Ewelina (GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska)
  3. Brzózka Klaudia (LKB im. „Braci Petk”)

klasyfikacja mężczyzn

  1. Pobłocki Piotr  (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)
  2. Król Błażej  (GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska)
  3. Wąsicki Sebastian (LKB im. „Braci Petk”)

 

 

I miejsce w kategorii 1992-1982 kobiet

- Pobłocka Kamila (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)

I miejsce w kategorii 1981 i starsze kobiet

- Thiel Justyna (KS Team Run Gdańsk)

I miejsce w kategorii 1992-1982  mężczyzn

- Król Błażej (GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska)

I miejsce w kategorii 1981-1972 mężczyzn

- Adam Thiel (KS Team Run Gdańsk)

I miejsce w kategorii 1971-1962 mężczyzn

- Piotr Pobłocki (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork)

I miejsce w kategorii 1961-1952 mężczyzn

- Klawczyński Krzysztof (Flota Gdynia)

I miejsce w kategorii 1951 i starsi mężczyzn

- Filipów Tadeusz (Lębork)

 

Końcowa drużynowa klasyfikacja drużynowa "Grand-Prix" Lęborka sezonu 2011/2012:

 

Szkoły Podstawowe:

I        Tuchlino 947 pkt.

II       Szczenurze 785 pkt.

III      Bukowina 547 pkt.

IV     nr 3 Lębork 396 pkt.

V       nr 4 Lębork 367 pkt.

VI     Garczegorze 190 pkt.

VII    Maszewo 178 pkt.

VIII   Nowa Wieś Lęborska 177 pkt.

IX     Łebunia 150 pkt.

X       Leśnice 110 pkt.

XI     nr 5 Lębork 102 pkt.

XII    Kamienica Królewska 99 pkt.

XIII   Popowo 94 pkt.

XIV   Linia 62 pkt.

XV    nr 8 Lębork 38 pkt.

 

Szkoły Gimnazjalne:

I        Gimnazjum nr 2 w Lęborku 237 pkt.

II       Gimnazjum w Tuchlinie 210 pkt.

III      Gimnazjum w Łebieniu 189 pkt.

IV     Gimnazjum w Bukowinie 182 pkt.

V       Gimnazjum w Wicku 180 pkt.

VI     Gimnazjum nr 3 w Lęborku 174 pkt.

VII    Gimnazjum w Linii 105 pkt.

VIII   Gimnazjum w Kamienicy Królewskiej 97 pkt.

IX     Gimnazjum w Leśnicach 74 pkt.

 

Szkoły Ponadgimnazjalne:

I        LO 2  w Lęborku 166 pkt.

II       ZSMI w Lęborku 119 pkt.

III      ZSGŻiA w Lęborku 103 pkt.

 

Rekordy Trasy:

 

Wąsicki Sebastian - 18,32        - 5.000 m
Cichocka Angelika - 13,31       - 3.000 m
Cybulski Grzegorz - 10,06        - 3.000 m 
Główczewska Barbara - 9,52          - 2.000 m

 

Podsumowanie Indywidualnych Biegów Przełajowych „Grand-Prix” Lęborka sezonu 2011/2012 odbędzie się w dniu 11 maja 2012r./piątek/ o godzinie 1400 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 14.